Stránku si práve pozerá: 15 návštevníkov.
Last booking: Skoda Octavia Scout - client from Switzerland
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient z USAPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient z FrancúzkaPosledná objednávka: VW Polo - klient z TalianskaLast booking: Skoda Fabia III Combi - client from Great BritainPosledná objednávka:Hummer H2 - klient z RuskaPosledná objednávka: Porsche Cayenne - klient z KanadyPosledná objednávka: VW Golf - klient z Rakúska Posledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: Audi A3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Audi A1 - klient z ČeskaLast booking: VW Passat - client from SlovakiaPosledná objednávka: Skoda Yeti - klient z MaďarskaLast booking: Skoda Octavia Scout - client from SwitzerlandLast booking: Audi Q3 - client from SpainPosledná objednávka: Seat Ibiza - klient z BazíliePosledná objednávka: VW Caravelle - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes Viano - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z NemeckaPosledná objednávka: Škoda Rapid - klient z NórskaArray

Profil autopožičovne RAI

Automobil sa stal pre mnohých z vás nevyhnutnosťou pri cestách za biznisom alebo potešením. Ponúkame našim klientom účinné služby - dlhodobý / krátkodobý prenájom áut - značiek Audi, Opel, Škoda, VW a iných. Na Vašich cestách po Slovensku aj v Európe ponúkame komfort a bezpečnosť. Náš personál je vám k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku. Jednoduché a prehľadné zmluvy s jasne špecifikovanými pravidlami. Individuálny a kvalitný prístup ku klientovi, rovnako ako komplexné služby sú samozrejmosťou.

 

 


Stala sa Vám nepríjemná vec, mali ste dopravnú nehodu, ktorú ste nezavinili Vy? Spoločnosť RAI-INTERNACIONAL Vám poskytne právne poradenstvo a náhradné vozidlo. Bližšie info a rýchly servis Vám zabezpečí náš personál na nonstop linke 0918 595 777.

 

Potešte svojich najbližších, motivujte svojich najlepších. Máte možnosť zakúpiť darčekový poukaz od spoločnosti RAI-INTERNACIONAL. Prenájmite pre svojich najbližších, pre obchodných klientov vozidlo podľa Vášho výberu z našej širokej ponuky s 20% zľavou. Dostanete od nás exkluzívny certifikát, ktorý Vami obdarovaný môže využiť v termíne podľa svojich predstáv.