Profil autopožičovne RAI

 

Automobil sa stal pre mnohých z vás nevyhnutnosťou pri cestách za biznisom alebo potešením. Ponúkame našim klientom účinné služby - dlhodobý / krátkodobý prenájom áut - značiek Audi, Opel, Škoda, VW a iných. Na Vašich cestách po Slovensku aj v Európe ponúkame komfort a bezpečnosť. Náš personál je vám k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku. Jednoduché a prehľadné zmluvy s jasne špecifikovanými pravidlami. Individuálny a kvalitný prístup ku klientovi, rovnako ako komplexné služby sú samozrejmosťou.

 

Stala sa Vám nepríjemná vec, mali ste dopravnú nehodu, ktorú ste nezavinili Vy? Spoločnosť RAI-INTERNACIONAL Vám poskytne právne poradenstvo a náhradné vozidlo. Bližšie info a rýchly servis Vám zabezpečí náš personál na nonstop linke 0918 595 777.

 

Potešte svojich najbližších, motivujte svojich najlepších. Máte možnosť zakúpiť darčekový poukaz od spoločnosti RAI-INTERNACIONAL. Prenájmite pre svojich najbližších, pre obchodných klientov vozidlo podľa Vášho výberu z našej širokej ponuky s 10% zľavou. Dostanete od nás exkluzívne spracovaný certifikát, ktorý Vami obdarovaný môže využiť v termíne podľa svojich predstáv