Požičovňa áut Rai

 

Stránku si práve pozerá: 5 návštevníkov.
Posledná objednávka: VW Golf - klient z Holandska
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Audi Q8 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mercedes Brabus G - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Mercedes A-Class - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objenávka: Škoda Kamiq - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Audi RS Q8 - klient zo SlovenskaArray

5 dôvodov, prečo sa vám na dovolenku oplatí prenajať auto

Ak idete na dovolenku nie veľmi ďaleko od Slovenska, na vašu cestu sa vám možno oplatí prenajať si auto namiesto toho, aby ste šli autobusom, letecky alebo vlakom. A to aj keď máte vlastné auto, ktoré už má niečo najazdené.

Auto v špičkovom stave

Hoci ste so svojím autom už dlhé roky, náročnejšiu cestu by nemuselo zvládnuť. Predsa len, ísť na dovolenku a napratať do auta všetko potrebné je niečo iné, ako chodiť s ním do práce alebo na nákupy.

Na druhej strane, vozidlá v autopožičovniach sú v špičkovom stave a pravidelne servisované. Nestane sa vám preto, že by sa vám uprostred cesty pokazil motor alebo iná závada na aute, kvôli ktorej by ste nemohli prísť do cieľa.

Budete mobilnejší

V živote to často býva tak, že cesta k tým najkrajším veciam nebýva najľahšia. Podobne je to aj ku krásam prírodným. Často sú na neprístupných miestach, na ktoré nepremáva mestská doprava a dostanete sa tam len peši alebo autom.

Síce by ste mohli ísť aj peši, ale cesta by vám trvala oveľa dlhšie a o to menej času by ste potom mali na fotenie a užívanie si pohľadov na diela prírody. A to je predsa to, čo chcete, ak túžite navštíviť tie najlepšie miesta.

Plánujete podľa seba

Ak nemáte vlastný odvoz, často sa musíte spoliehať na mestskú alebo medzimestskú dopravu. To znamená, že vaše plány sa budú musieť prispôsobiť príchodom a odchodom dopravy, s ktorou plánujete ísť.

Ale to sa vám nestane, ak máte požičané auto. S ním opadne aj veľká dávka stresu a budete mať aj oveľa hodnotnejšie zážitky. Prečo? Pretože nebudete musieť pozerať na hodinky a dávať pozor, aby ste nezmeškali svoj odvoz.

Cena

Vedeli ste, že na týždeň si môžete prenajať auto už od 19 eur za deň? To znamená, že môžete mať na 7 dní vlastné auto od 140 eur. Celkom slušná cena. I keď, samozrejme, platíte si aj tankovanie. Ale za tú voľnosť a možnosť ísť takmer kamkoľvek to stojí.

Počet miest

Keď idete ako väčšia skupina, načo chodiť 2 či 3 autami, keď si môžete prenajať minibus, do ktorého sa pomestíte viacerí a k tomu budete mať aj viac úložného priestoru. Viac skvelých ľudí na jednom mieste, viac zábavy.