Požičovňa áut Rai

 

Stránku si práve pozerá: 5 návštevníkov.
Posledná objednávka: VW Golf - klient z Holandska
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Audi Q8 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mercedes Brabus G - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Mercedes A-Class - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objenávka: Škoda Kamiq - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Audi RS Q8 - klient zo SlovenskaArray

3 tipy ako si naplánovať skvelý road trip

Naplánujte si cestu aj zastávky

Než vyrazíte, je dôležité, aby cesta aj zastávky vyhovovali všetkým členom posádky. Ak by ste ostali niekde v zápche na ceste na miesto, ktoré niekomu nemusí vyhovovať, jeho trucovanie by vám na lepšej nálade nepridalo.

Ak si naplánujete cestu od A do Z, ušetríte si veľa stresu, pretože nebudete musieť v zhone rozmýšľať nad tým, kde ste a kam ísť ďalej. Na to môžete použiť mnoho dostupných aplikácií na cestovanie. Vyskúšať môžete napríklad aplikáciu Roadtrippers, pomocou ktorej viete zistiť cestu z jednej destinácie do druhej a takisto vám pomôže zrátať náklady za benzín, vzdialenosť a približný čas cesty.

V neposlednom rade pri plánovaní cesty sledujte aj predpoveď počasia, pretože pri horšom počasí sa zvyšuje aj riziko havárie.

 

Keď plán nevyjde presne tak, ako má

Plány sa robia, ale keď príde realita, často sa musia meniť. Preto je dosť možné, že aj časť vašich plánov môže stroskotať. Oprava cesty či dopravné nehody takmer naisto spomalia vašu cestu a tým aj nabúrajú váš cestovný plán.

Na druhej strane sa môžu vyskytnúť aj nečakané príležitosti, miesta, reštaurácie či atrakcie, pri ktorých budete ľutovať, že ste sa tam kvôli fixnému plánu nemohli zastaviť.

Preto majte voľnejšie plány, ktoré budú obsahovať aj voľný čas.

 

Pripravte si svoje auto

Ak si plánujete kratší 2-3 dňový road trip, vaše auto by ho malo zvládnuť. Ak sa chystáte vyraziť na dlhšiu cestu, vaše auto by malo byť v perfektnej kondícii nielen kvôli bezpečnosti, ale aj kvôli tomu, aby ste niekde neostali trčať, keď sa vám auto vypovie uprostred cesty službu. Ak si nie ste istý, či je vaše auto v dokonalej kondícii, môžete si prenajať auto sipretože autopožičovne svoje autá musia pravidelne servisovať a dbať o ich stav.