Požičovňa áut Rai

 

Stránku si práve pozerá: 5 návštevníkov.
Posledná objednávka: VW Golf - klient z Holandska
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Audi Q8 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mercedes Brabus G - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Mercedes A-Class - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objenávka: Škoda Kamiq - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Audi RS Q8 - klient zo SlovenskaArray

4 najčastejšie problémy s autom


1. Stratené kľúče

Kto z nás ešte nikdy nehľadal kľúče od bytu alebo auta? Takého šťastlivca sotva nájdete. Ak viete, aké je to otravné, vytvorte si miesto určené len na odkladanie kľúčov. Takto sa vyhnete zbytočným nervy drásajúcim chvíľam, keď sa niekam budete ponáhľať.  
 

2. Defekt a pneumatika

S defektom ďaleko nezájdete. Ak už k nemu príde,  vymeniť pneumatiku by mal vedieť každý vodič aj sám. Tiež nezabúdajte na hĺbku dezénu. Čím je menší, tým dlhšia je aj vaša brzdná dráha, a tým väčšie je aj riziko nehody.
 

3. Autobatéria

Ak vám neštartuje auto, častým problémom je vybitá autobatéria. Pravidelne by ste ju mali kontrolovať voltmetrom, pri návšteve servisu, pretože najmä cez zimu vybité akumulátory rýchlejšie zamŕzajú.
 

4. Problémy so zapaľovaním

Každé auto má zapaľovací systém, ktorý v motore zapaľuje zmes benzínu a vzduchu. Na to slúži zapaľovacia sviečka, ktorá zapaľuje palivo pomocou elektrickej iskry.
 

A ako sa týmto problémom ľahko vyhnúť? Prenajmite si auto. Autopožičovňa musí svoje vozidlá pravidelne kontrolovať, takže sa Vám nestane, že by ste dostali auto v zlom stave.

Viac na www.rai.sk