Požičovňa áut Rai

 

Stránku si práve pozerá: 7 návštevníkov.
Posledná objednávka: Audi A4 - klient z Belgicka
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Audi Q8 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mercedes Brabus G - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Mercedes A-Class - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objenávka: Škoda Kamiq - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Audi RS Q8 - klient zo SlovenskaArray

AUTO NA SVADBU

Svadba je pre každého človeka výnimočným dňom. Nezáleží na tom či ste v pozícií nevesty, ženícha, svedka či známeho. Každý si chce tento deň užiť naplno a zapamätať si ho v čo najlepšom svetle. So svadbou však súvisí aj množstvo príprav a starostí. Často sa tak zabudne na to, kto bude šoférom novomanželov, či ako sa hostia premiestnia z kostola na hostinu, poprípade domov. Práve tu môže vhodne poslúžiť autopožičovňa, ktorá vám ponúka prenájom mikrobusu.

 

S ním dokážete odviezť svojich svadobných hostí presne tam, kde potrebujete. Hostia tak nemusia riešiť ako sa dostanú domov alebo ktorý z nich sa obetuje a bude robiť šoféra. Všetci sa tak môžete plne sústrediť na zábavu a užívať si svadbu plnými dúškami. Okrem mikrobusu si v autopožičovni môžete zabezpečiť aj prenájom auta pre novomanželov - svadobné auto je predsa viac než dôležitou súčasťou každej svadby. Poslúžiť môže na pekné svadobné fotografie, dodá istý šarm celej udalosti a novomanželov dopraví na svadobnú hostinu. Okrem toho si novomanželia môžu v aute vychutnať aj prvé šampanské, čo celej udalosti dodá romantickú atmosféru.

 

Navyše si môžete vybrať z rôznych značiek a typov vozidiel. Či už máte radi športiak, cabriolet či limuzínu, u nás určite nájdete to pravé auto na svadbu. Výhodou taktiež je, že si auto viete zabezpečiť a vyzdobiť sami, podľa svojich predstáv. Nemusíte tak trpieť výzdobu, ktorú vám niekto dopredu určil a o ktorej nie ste úplne presvedčení. Trápiť vás nemusí ani technický stav či čistota vozidiel. Všetky autá dodávame plne funkčné a umyté - stačí len nasadnúť a odviezť sa.