Požičovňa áut Rai

 

Stránku si práve pozerá: 5 návštevníkov.
Posledná objednávka: Audi Q8 - klient z Talianska
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Audi Q8 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mercedes Brabus G - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Mercedes A-Class - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objenávka: Škoda Kamiq - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Audi RS Q8 - klient zo SlovenskaArray

Viete čo je nové na európskej scéne? Aké autá sú teraz v trende?

Škoda Karoq

V susednom Česku sa minulý mesiac začalo s predpredajom nového SUV modelu Škoda Karoq. Toto auto malo svoju oficiálnu premiéru 18. mája v Štokholme. Karoq sa bude vyrábať spolu s väčším Kodiaqom (nájdete ho u nás v ponuke) v závode v Kvasinách, kde od roku 2015 investovala Škoda do výroby nových SUV takmer 423 miliónov eur. Okrem Karoqu a Kodiaqu sa tu vyrábajú obe karosárske verzie vlajkovej lode Superb a tiež španielsky brat Karoqu – Seat Ateca. Fabrika v Kvasinách je jednou z troch výrobných fabrík automobilky v Českej republike. Najlacnejší variant Škoda Karoq stojí momentálne 529 900 českých korún, čo je v prepočte približne 20 290 eur.

Na výber sú zatiaľ dve úrovne výbavy, Ambition a Style, ktoré je možné rozšíriť o pakety Plus. V budúcnosti bude k dispozícii aj lacnejšia výbava Active. Vzhľadom na absenciu najchudobnejšieho variantu budú všetky SUV z pilotnej série disponovať celkom slušným vybavením. Obsahujú sedem airbagov, bezpečnostný systém Front Assist, zadné parkovacie senzory, dvojzónovú klimatizáciu, osem palcový displej systému Bolero a tempomat, nechýba ani vyhrievanie predných sedadiel. Vyššia verzia Style k tomu pridáva LED svetlomety, bezkľúčový systém či predné ultrazvukové snímače. Okrem toho mení klasický tempomat za adaptívny, prináša navigáciu Amundsen i viac tepelného komfortu na volante a zadných sedadlách. Slovenský importér zatiaľ ceny nezverejnil, predaj plánuje spustiť na prelome septembra a októbra.

 

Nový VIP partner RAI Internacional

Talianske Maserati sa stalo VIP partnerom RAI Internacional. Vozidlo od talianskej automobilky Maserati Levante máme aj v aktuálnej ponuke, takže si ho môžete kedykoľvek vyskúšať.

 

Ak ste fanúšikmi radšej nemeckých automobiliek, tak vám dávame do pozornosti SUV automobilky Porsche a to konkrétne model Porsche Macan. Toto vozidlo taktiež nájdete v našej ponuke.