Požičovňa áut Rai

 

Stránku si práve pozerá: 5 návštevníkov.
Posledná objednávka: VW Golf - klient z Holandska
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Audi Q8 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mercedes Brabus G - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Mercedes A-Class - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objenávka: Škoda Kamiq - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Audi RS Q8 - klient zo SlovenskaArray

Kedy sa vám oplatí prenájom mikrobusu

Kedy sa vám oplatí prenájom mikrobusu

Ak idete spoločne väčšia skupina na výlet alebo nejakú akciu možno sa vám viac oplatí prenájom mikrobusu. Nemusíte tak viacerí ísť niekoľkými autami, alebo dúfať, že sa viacero áut aj vodičov nájde. Prenájom viac miestneho vozidla je priateľskejší k prostrediu, aj ekonomickejší, keďže spotreba za benzín bude celkovo menšia ako pri niekoľkých autách. Kedy sa vám oplatí prenajať si ho?

Spoločná dovolenka 2 rodín/veľkej rodiny

Ak idete na dovolenku 2 rodiny alebo viacerí členovia jednej veľkej rodiny, ísť niekoľkými autami je menej výhodné, pretože každá rodina by musela ísť vlastným autom, alebo si nájsť vlastný odvoz.

Avšak pri minibuse sa viete zložiť na náklady na cestu a zaplatiť tak v konečnom dôsledku menej. Minubus má tiež väčší úložný priestor, ktorý stačí aj pre viacerých ľudí. Nestane sa vám tak, že by ste si so sebou nemohli zobrať všetko, čo by ste chceli.

Teambuilding

Akcie kolegov, známe aj ako teambuildingy, sú v posledných rokoch veľmi obľúbenými udalosťami, ktoré utužia a zlepšia vzťahy na pracovisku. Tým, že ako skupina ľudia zažijú niečo netradičné, prípadne aj adrenalínové, utužuje kolektív.

Avšak nie každý zamestnanec má auto alebo je preňho jednoduché dostať sa na nejaké miesto. Aj keby napríklad 15 zamestnanci mali auto, ísť každý zvlášť nie je práve najvýhodnejšie. Síce by mohlo ísť napríklad 15 ľudí v 4 autách, ale je tu aj iná možnosť. Ísť napríklad 2 minibusmi. Bude to nielen pohodlnejšie, ale aj lacnejšie.

Pútnický zájazd

V prípade, že by ste chceli ísť na 3-5 dňový pútnický zájazd  do Ríma, takisto vám prenájom viacmiestneho vozidla príde vhod.

Nákupy v zahraničí

Ak chodíte nakupovať do zahraničia oblečenie potraviny alebo niečo iné, prenájom mikrobusu nájde svoje uplatnenie. Rovnako ako pri zájazde aj tu sa môžete dohodnúť so svojimi priateľmi na rozdelení nákladov za prenájom a benzín. Výhoda spočíva tiež v tom, že viacmiestne vozidlo má väčší úložný priestor. Ak budete chcieť ísť na poriadny nákup, nebudete tak obmedzovaný menším úložným priestorom osobného auta. Ďalšie výhody spočívajú aj v tom, že sa vodiči môžu vystriedať, čím sa neunavíte.

Ak budete potrebovať viac priestoru, odporúčame Vám 9 miestny VW Caravelle. Ak budete potrebovať menej miesta, pozrite si 7 miestny Seat Alhambra.