Požičovňa áut Rai

 

Stránku si práve pozerá: 5 návštevníkov.
Posledná objednávka: Audi Q8 - klient z Talianska
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Audi Q8 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mercedes Brabus G - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Mercedes A-Class - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objenávka: Škoda Kamiq - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Audi RS Q8 - klient zo SlovenskaArray

Originálny Darček pre muža v podobe jazdy na luxusnom aute

Ak hľadáte darček pre muža, máte celkom náročnú prácu. Najmä ak to má byť originálny darček. Niečo, čo utkvie v pamäti a neostane po roku zaprášené na poličke. Od drobností, cez doplnky v domácnosti, knihy, po pánske vône, to všetko už muži počas svojho života pravdepodobne dostali. Aj viackrát. Aby ste darovali niečo, čo muž ocení a zároveň ešte v živote nedostal, doprajte mu na jeden deň jazdu autom vyššej triedy.

Darček pre muža trochu inak

Poznáte muža, ktorému by sa nepáčili autá alebo by nechcel vyskúšať jazdu v rýchlom aute? Ak áno, tak ich asi spočítate na prstoch. Veľa mužov by rado sadlo do luxusného auta a zažilo ten pocit z rýchlej jazdy a komfortu, ktoré takéto autá poskytujú.

Na rozdiel od bežného hmotného darčeku, ktorý sa po čase môže zapatrošiť, jazda autom ostane ešte veľmi dlho v spomienkach. Len si spomeňte na svoje narodeniny spred 5-10 rokov. Pamätáte si ešte, čo ste dostali? Máte to ešte?

A čo cena?

Je síce pravda, že cena za požičanie luxusného auta je o niečo vyššia ako menší darček do 20 Eur.  V prípade prenájmu luxusného auta sa cena za deň pohybuje okolo 300 Eur/deň. Avšak ak sa na takýto spoločný darček zložia viacerí, cena je porovnateľná s menším darčekom, ktorý by ste kupovali sami.

Prípadne, ak tento rok kúpite kvôli vyššej cene niečo iné, môžete si začať postupne odkladať každý mesiac 30 Eur.

Prenajať si luxusné auto môžete TU.