Požičovňa áut Rai

 

Stránku si práve pozerá: 12 návštevníkov.
Posledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient zo Slovenska
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Audi Q8 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mercedes Brabus G - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Mercedes A-Class - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objenávka: Škoda Kamiq - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Audi RS Q8 - klient zo SlovenskaArray

Prenájom auta Mini Cooper S 2,0 3-dverové automat

Zapožičanie vozidla je podmienené minimálnym prenájmom na 3 dni

MINI Cooper S je skutočne takým praktickým športovým automobilom, na aký vyzerá. Predná časť jasne presvedčí čiernou plástovitou mrežou. V zadnej časti neprehliadnete výstup s dvoma hmlovkami, lemujúci dvojitú koncovku výfuku.

MINI Cooper S sa postará o to, aby praktickosť vyzerala dobre. Veľké vzduchové vstupy a dvojité koncovky výfuku sú typickou črtou športových áut. Tento atlét však nie je iba rýchly, ale aj veľmi všestranný.

MINI nie je iba auto. MINI je MINI.

Schmatnite športový volant a pripravte sa na kopanec do chrbta. Iba 6,9 [6,8] sekundy uplynie od stlačenia akcelerátora do momentu, keď MINI Cooper S dosiahne 100 km/h. Pri takom odpichu a pri maximálke 232 [230] km/h si jazdu rozhodne užijete vy aj vaši kamoši vzadu.

Zadupnutie akcelerátora okamžite prebudí 2,0-litrový 4-valec MINI Twin Power Turbo. Každý váš povel privíta nedočkavým zabručaním a MINI Cooper S obdarí porciou výkonu 140 kW vo forme čistej motokárovej radosti.

Objem batožinového priestoru je 211 litrov

 • 3
 • 4
 • 2
 • AC
 • Automat
 • Benzín
 • 140 kW
3
AKCIOVÉ CENY
 • dní EUR
 • 2 - 3 dni 49.00€ 49.00€ 49.00€
 • 4-10 dní 47.00€ 45.00€ 46.00€
 • 11-17 dní 42.00€ 39.00€ 41.00€
 • 18-24 dní 35.00€ 35.00€ 37.00€
 • 25-29 dní 33.00€ 33.00€ 34.00€
 • Mesiac Kalkulácia

Príslušenstvo

Pri rezervácii na obdobie mesiac a viac dostávate doplnky grátis. Nie je možné uplatniť počas letnej sezóny. Počet doplnkov je limitovaný.
Predbežná kalkulácia:
Najlepšiu ponuku Vám prepošle naše klientské centrum
0 € bez DPH
Ak sa auto nenachádza na konkrétnej pobočke - cenovú reláciu môže ovplyvniť poplatok za pristavenie/vrátenie vozidla. Supported Card types
Vaša rezervácia má informatívny charakter, stáva sa záväznou až po preposlaní cenovej relácie a odsúhlasení obidvomi stranami.
CAPTCHA
Vyplňte Captchu pre overenie.
Upozornenie: Dovoľujeme si upozorniť klientov, že pri sezónach od 16.5 - 1.9 sa ceny kalkulujú podľa alternatívnej tarify.
Upozornenie: Dovoľujeme si upozorniť klientov, že pri sezónach od 16.5 - 1.9 sa ceny kalkulujú podľa alternatívnej tarify.
Upozornenie: Dovoľujeme si upozorniť klientov, že pri sezóne od 1.12. do 31.12. sú ceny prenájmov upravené podľa sezónneho cenníka.
Upozornenie: Dovoľujeme si upozorniť klientov, že pri sezóne od 1.12. do 31.12. sú ceny prenájmov upravené podľa sezónneho cenníka.

Vertical Tabs