Požičovňa áut Rai

 

Stránku si práve pozerá: 12 návštevníkov.
Posledná objednávka: Audi A5 - klient z Maďarska
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Audi Q8 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mercedes Brabus G - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Mercedes A-Class - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objenávka: Škoda Kamiq - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Audi RS Q8 - klient zo SlovenskaArray

Prenájom auta Škoda Superb Style 1,8 TSI Manual

Zhotovený v novom, emotívnejšom dizajne sa SUPERB okamžite stáva prvým predmetom konverzácie. Je fantasticky priestranný, takže predstavuje najkomfortnejší spôsob, ako si natiahnuť nielen nohy, ale aj ambície – čo je veľmi vhodné pre rodinu, ako aj pri podnikaní. A keďže ide o ŠKODU, toto vozidlo reprezentuje to najlepšie z myslenia štýlom Simply Clever. Ako je napríklad virtuálny pedál na hands-free prístup do batožinového priestoru.

Toto vozidlo predstavuje 120 rokov progresívneho myslenia a odhodlania vyrábať vozidlá, ktoré je radosť viesť rovnako ako v čase, keď značka začínala. Namiesto toho, aby sa obzerali späť za bohatou históriou, používajú ju len ako inšpiratívny spôsob uvažovania do budúcnosti.

Batožinový priestor má objem 625 Litrov.

 • 5
 • 5
 • 3
 • AC
 • Manuál
 • Benzín
 • dní EUR
 • 2 - 3 dni 60.00€ 60.00€ 60.00€
 • 4-10 dní 55.00€ 55.00€ 55.00€
 • 11-17 dní 49.00€ 49.00€ 49.00€
 • 18-24 dní 45.00€ 45.00€ 45.00€
 • 25-29 dní 39.00€ 39.00€ 39.00€
 • Mesiac Kalkulácia

Príslušenstvo

Pri rezervácii na obdobie mesiac a viac dostávate doplnky grátis. Nie je možné uplatniť počas letnej sezóny. Počet doplnkov je limitovaný.
Predbežná kalkulácia:
Najlepšiu ponuku Vám prepošle naše klientské centrum
0 € bez DPH
Ak sa auto nenachádza na konkrétnej pobočke - cenovú reláciu môže ovplyvniť poplatok za pristavenie/vrátenie vozidla. Supported Card types
Vaša rezervácia má informatívny charakter, stáva sa záväznou až po preposlaní cenovej relácie a odsúhlasení obidvomi stranami.
Upozornenie: Dovoľujeme si upozorniť klientov, že pri sezóne od 17.5. do 30.6. sú ceny prenájmov upravené podľa sezónneho cenníka.
Upozornenie: Dovoľujeme si upozorniť klientov, že pri sezóne od 1.7. do 31.8. sú ceny prenájmov upravené podľa sezónneho cenníka.
Upozornenie: Dovoľujeme si upozorniť klientov, že pri sezóne od 1.9. do 30.9. sú ceny prenájmov upravené podľa sezónneho cenníka.
Upozornenie: Dovoľujeme si upozorniť klientov, že pri sezóne od 1.12. do 31.12. sú ceny prenájmov upravené podľa sezónneho cenníka.

Vertical Tabs