Požičovňa áut Rai

 

Stránku si práve pozerá: 14 návštevníkov.
Posledná objednávka: VW Caravelle - klient z Holandska
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient z USAPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient z FrancúzkaPosledná objednávka: VW Polo - klient z TalianskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient z Veľkej BritániePosledná objednávka: Audi Q5 - klient z RuskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient z KanadyPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient z RakúskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Audi A1 - klient z ČeskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objednávka: Audi Q3 - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient z BrazíliePosledná objednávka: VW Caravelle - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z NemeckaPosledná objednávka: Range Rover Evoque - klient zo Saudskej ArábieArray

RAI KLIENTOM - ŠPECIÁLNE AKCIE ROKA 2019

Deň grátis pri prenájme kabrioletu pre VIP klientov

Ste náš stály zákazník a chcete využiť výhody s tým súvisiace? Prenajmite si kabrio a my Vám dáme deň prenájmu grátis.

Aktuálne Akcie - Eso v rukáve

Sledujte ESÁ, ktoré sa zobrazujú na stránke a využite špeciálne zľavy viazané na dané vozidlá

MALÉ AUTÁ za malé ceny

Prenajmite si auto z ekonomickej triedy a získajte deň prenájmu grátis

AKCIA MESIACA - EXKLUZÍVNE SUV/4x4:

Využite exkluzívnu zľavu 7% na vybrané SUV - Škoda Kodiaq, Range Rover a Audi Q5 

VYŠŠIA TRIEDA ZA CENU NIŽŠEJ

Využite akciu podľa momentálnej ponuky a prenajmite si vyššiu triedu auta za cenu nižšieho (príklad - Audi A4 za cenu Škody Superb, Audi Q5 za cenu Q3)

RAI SLOVÁKOM V ZAHRANIČÍ

Ste Slovák žijúci v zahraničí a prichádzate domov na návštevu, alebo pracovne? Dostávate od nás k prenájmu na min. 6 dní 1 deň gratis + VIP kartu RAI na rok 2020.

Akcia pre zákazníkov značkových servisov, informujte sa!

Akcia pre všetkých zákazníkov značkových servisov značiek PORSCHE, BMW, AUDI, VW, ŠKODA, MERCEDES BENZ, CITROEN, PEUGEOT, FORD, KIA, OPEL pri prenájme vozidla 10% pre strednú a vyššiu triedu! Pre servis možnosť získania provízie.

Akcie pre zamestnancov hotelov a hotelových zariadení

Akcia pre pracovníkov hotelových recepcií a hotelových managerov, 10% provízia pri sprostredkovaní prenájmu vozidiel RAI-INTERNACIONAL s.r.o.

Pages