Požičovňa áut Rai

 

Stránku si práve pozerá: 9 návštevníkov.
Posledná objednávka: VW Caravelle - klient z Holandska
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient z PoľskaPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient z FrancúzkaPosledná objednávka: Audi Q8 - klient z RakúskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: BMW X6 - klient z RakúskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient z ČeskaPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient z RakúskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Mercedes A-Class - klient z ČeskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objenávka: Škoda Kamiq - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Caravelle - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z NemeckaPosledná objednávka: Range Rover Evoque - klient zo ŠvédskaArray

TOP FIREMNÝ EVENT 2020

Exkluzívny teambuilding tohto leta pre Vás a Vašich zamestnancov

 

Spravte si so svojimi kolegami nezabudnuteľný firemný roadtrip po Slovensku, na ktorý budete spomínať každé jedno leto.

 

ŠTÝLOVÉ, IKONICKÉ, NADČASOVÉ

Mini Cooper je dlhodobo unikátnou značkou, ktorú si nikto nemôže zameniť. Ikonické prvky sa zapísali do histórie motošportu, ale aj filmografie. Je teda jedno či jazdíte Rally Monte Carlo alebo chcete ukradnúť zlatý poklad – ikonické tvary, malé rozmery a prekvapivo vysoký výkon zanechajú dlhodobý dojem u mužov a žien narovnako.

 

Vyberte si z našej ponuky Hardtopov

 

 

 
 

A kabrioletov...

VOĽNOSŤ NA ŠTYROCH KOLESÁCH

Je len na Vás, kde si určíte cieľ Vášho tripu – či už pôjdete z Bratislavy do wellnessu v Tatrách, alebo si spravíte kruhový výlet po Slovensku, ktorý zakončíte s párty na chate – kreativite sa medze nekladú.

My Vám pomôžeme s výberom.

RAI Internacional v rámci spolupráce s exkluzívnymi hotelmi, reštauráciami, klubmi a akvaparkami pomôže vybaviť exkluzívne výhody a VIP zľavy pre Vašu partiu.

Spoznávajte Slovensko z prvej ruky – vieme Vám odporučiť neokukané a zaujímavé lokality, ktoré ste s najväčšou pravdepodobnosťou ešte nenavštívili.

Pripravte si vlastný playlist na cestu alebo Vám jeden pripravíme. Hudbu ale potrebovať nebudete – zvuk motora MINI je lepší než čokoľvek iné, čo si pustíte v rádiu.

 

LETO VÁŠHO ŽIVOTA ČAKÁ

Skúste niečo iné – nechajte sa inšpirovať.

Čaká na Vás Moderné dobrodružstvo ako z filmu alebo na štýl Gumball 3000. Ak máte radi rýchle autá, cestovanie a ikonický štýl, tak neváhajte a kontaktujte nás.

Pripravíme Vám ponuku na mieru s menšou pozornosťou.

 

Zážitky a spomienky sú naše najväčšie poklady, ktoré nám nikto nemôže vziať – iba darovať.