Požičovňa áut Rai

 

Stránku si práve pozerá: 4 návštevníkov.
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient z USAPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient z FrancúzkaPosledná objednávka: VW Polo - klient z TalianskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient z Veľkej BritániePosledná objednávka: Audi Q5 - klient z RuskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient z KanadyPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient z RakúskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Audi A1 - klient z ČeskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objednávka: Audi Q3 - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient z BrazíliePosledná objednávka: VW Caravelle - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z NemeckaPosledná objednávka: Range Rover Evoque - klient zo Saudskej ArábieArray

Spolupráca s autopožičovňou RAI

1. vážime si tých, ktorí s nami spolupracujú

Spoločnosť RAI poskytne firmám, hotelovým a iným zariadeniam/ fyzickým osobám pri sprostredkovaní prenájmu pre spoločnosť RAI 10% províziu ihneď pri zrealizovaní obchodu.

2. spoločnosť rai - spolupráca hotelov a nových hotelových zariadení

Naša spoločnosť zaradí do Klubu RAI hotely s ich prezentáciu v náväznosti na zľavy pre klientov spoločnosti RAI. Necháme na Vás aké zľavy v rámci spoločnsti poskytnete pre našich klientov.  

3. Reklama v exkluzívnom prevedení

- dodáme reklamné materiály v exkluzívnom prevedení
- kontaktujte nás, informujte nás, spolupráca sa oplatí
- využite výhody klubu RAI

Výhodný prenájom vozidiel pre členov klubu RAI

Staňte sa našim VIP klientom a získajte množstvo výhod, zliav a atraktívnych darčekov od našej spoločnosti nielen na prenájom vozidiel. Pri každej akcií realizovanej spoločnosťou RAI-INTERNACIONAL s.r.o., obdarujeme našich verných zákazníkov a stálych klientov rôznymi darčekmi - napríklad vstupenkami na atraktívne koncerty. Spoločnosť RAI v spolupráci s exkluzívnymi hotelmi a reštauráciami poskytne držiteľom VIP RAI kariet zľavy na ubytovanie.

 

letiskové transfery zdarma

Prenájom vozidiel a letiskové transfery

 Vysoké zľavy na vozidlá

 

Zľavy na prenájom vozidiel

 

pristavenie vozidla zdarma

Pristavenie vozidla zdarma pri prenájme vozidiel

vozidlo pre manželku zdarma

Vozidlo pre manželku zdarma pri prenájme vozidiel

 

exkluzívne hotely v celej sr

K prenájmu vozidiel zľavy na hotely

zľavy v autoumývarňach

zľavy do auto umyvární k nášmu prenájmu vozidiel

 

testovacie jazdy na vozidlách

Výhoda k nášmu prenájmu vozidiel v podobe testovacej jazdy

 gps navigácia zdarma

K prenájmu vozidiel GPS navigácia