Požičovňa áut Rai

 

Stránku si práve pozerá: 5 návštevníkov.
Posledná objednávka: VW Golf - klient z Holandska
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Audi Q8 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mercedes Brabus G - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Mercedes A-Class - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objenávka: Škoda Kamiq - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Audi RS Q8 - klient zo SlovenskaArray

Pri požičiavaní auta sa vyhnite týmto 4 veciam

Niekedy sa pošťastí a pri požičiavaní auta sa nevyskytnú žiadne komplikácie. Inokedy sa to vie zvrtnúť na nočnú moru. Nevyhovuje vám model, ceny, prekročili ste podmienky, o ktorých ste nevedeli a mnoho iného. Aby ste sa týmto nepríjemnostiam vyhli máme pre vás 4 tipy, ktoré vám pomôžu sa vyhnúť ťažkostiam.

Prenajímať si vozidlo na poslednú chvíľu

Ak ste niekedy robili niečo na poslednú chvíľu, tak asi viete, aké je to stresujúce. V hlave odrátavate posledné minúty a pod nátlakom si ledva spomeniete, čo všetko ešte potrebujete. To je výsledkom dnešnej uponáhľanej doby.

A pri požičiavaní auta je to ešte horšie, pretože ak požadovaný model nemajú práve voľný, o to ťažšie sa vám bude hľadať náhrada. Ak ju aj nájdete, nemáte záruku, že prenájom nebude drahší.

Zabudnúť si skontrolovať auto pri preberaní alebo ho prezrieť len zbežne

Keď si prevezmete auto, skontrolujte ho vnútri aj zvonku. Hľadajte čokoľvek, čo by potenciálne mohlo spôsobiť škodu alebo znemožniť jazdu. Preskúmajte, či sú na aute ryhy alebo uvoľnené časti ešte predtým, ako do neho nasadnete a vyrazíte na cestu.

Zabudnúť si pozrieť podmienky prenájmu

Čo požičovňa áut, to iné podmienky. Prídete neskôr po auto? Okrem vás bude riadiť vozidlo aj druhý vodič? Pôjdete aj do zahraničia? Tieto aj na iné otázky sa určite pred prenájmom opýtajte a zistite si podmienky.

Pri požičaní auta sú bežné denné limity kilometrov, ktoré môžete najazdiť a takisto aj dopredu určený vodič, ktorý autom môže jazdiť.

Nezistiť si, kde v blízkosti autopožičovne alebo mieste vrátenia vozidla môžete natankovať

Najlepšie urobíte, ak si zistíte miesto na natankovanie benzínu čo najbližšie k miestu, kde prebieha požičanie auta.

Auto pri prenájme dostávate plne natankované, no plne natankované ho budete musieť aj vrátiť.

Urobte si zoznam benzínových púmp a vyberte z nich tú, ktorá budete mať na ceste späť po ruke a bude mať výhodné ceny za benzín. Treba mať prehľad, obzvlášť ak nepoznáte okolie a cesty. Strácali by ste tak len čas a zbytočne míňali benzín.